אודותינו

אודותינו לרווקות

ברוכים הבאים לפורטל לרווקות!

 אתר “לרווקות” הוקם בשנת 2008, לרווקות  הינה פלטפורמה פרסומית עבור עסקים בתחום מסיבות רווקות בישראל.

הפורטל מקודם במנועי החיפוש השונים, ומופיע בתוצאות הראשונות של גוגל בלא פחות מ-3000 מילות חיפוש מובילות בתחום מסיבת הרווקות בפריסה ארצית. 

פורטל “לרווקות” כולל מאגר מקיף, ייחודי ואיכותי, של מפעילות ומפעילים, מקומות, אטרקציות, טיפים ורעיונות למסיבת רווקות –באתר למעלה מ-150 עמודי תוכן של מפרסמים פעילים – אשר חלקם התחילו את דרכם דרך הפורטל, וכיום, עוסקים במה שהם באמת אוהבים!

ונחשבים למבוקשים ולמצליחים בתחומם בארץ. 

המפרסמים בפורטל “לרווקות” זוכים לקבל עמוד תוכן עשיר משלהם, אשר כולל: עד 200 תמונות, עד ל-12 סרטונים, טפסי יצירת קשר דרך המייל, המלצות ללא הגבלה, שיוך לעד 20 קטגוריות  הם יופיעו בתוצאות הראשונות.כל מפרסם אף נהנה מקישורים ישירים המובילים מעמוד התוכן שלהם אל העמודים העסקיים בפייסבוק ובאינסטגרם. 

אצלנו, בפורטל “לרווקות” יחס אישי הוא לא רק סיסמה, ועל כך יעידו כל המפרסמים באתר, הנהנים מזמינות ונכונות לגמישות ולשינויים בתכנים, על פי הדרישות והצרכים.

גם אם אתם נמצאים בתחילת דרככם, או שרק לאחרונה הבשיל אצלכם הרעיון לייעד את הפעילות אותה אתם עושים, או המקום שברשותכם למסיבות רווקות, אנחנו כאן  וגם אתה תוכל להפוך את המטרה ואף תהפכו להיות לסיפור ההצלחה הבא. 

אנו מקפידים להעניק ייעוץ וליווי אישי לכל אחד מהמפרסמים בכל מה שהוא צריך בכדי להתקדם בדרך להצלחה:

• סיוע מקצועי בהליך בניית המותג

 • שירותי קופירייטינג מקצועיים 

• יצירת תסריטי שיחה להתנהלות נכונה מול לקוחות

• גישה למערכות מתקדמות להקלטת שיחות 

• מתן דו”חות ונתונים סטטיסטיים בחתכים שונים בהתאם לדרישות

• הצעת מחיר ב”פיקס פרייס” לאורך כל התקופה

• זמינות גבוהה לכל שאלה, שינוי

בניית העמוד, מתבצעת תוך זמן קצר 

אם יש ברשותכם, מקום, אטרקציה, פעילות או שירות המיועדים או מתאימים למסיבות רווקות – פורטל “לרווקות” מהווה ככתובת הנכונה ביותר להגיע אל קהל היעד שלכם, ומשם הדרך להצלחה הינה קצרה…

פרסם באתר


גלישה נעימה!