אסנת מור – מעגל נשים אינטימי וסקסי, עם כל הטיפים הכי חשובים...
לפרטים והזמנות 072-392-1177

אסנת מור – מעגל נשים אינטימי וסקסי, עם כל הטיפים הכי חשובים…

אסנת מור – מעגל נשים אינטימי וסקסי, עם כל הטיפים הכי חשובים...
לפרטים והזמנות 072-392-1177

אם את מעוניינת לארגן מסיבת רווקות הכי נשית ואישית שגורמת לשמחה והתרוממות רוח ומחברת בין כל הבנות בחיבור קסום ומיוחד… אם את רוצה להעניק לכלה ולחברות חוויה חד פעמית שתצייד אתכן גם בידע חשוב על מינית וזוגיות – הישארי כאן.

מארגנת מקסימה, כיף שהגעת לכאן

אני אסנת מור ואני עורכת מסיבות רווקות בסגנון של מעגל נשים. בערב המיוחד שלנו הכל סובב סביב הכלה ומחבר בינה לבין כל החברות שבמעגל. זה אירוע קסם, שופע בסודות וטיפים מיניים, משעשע ומרגש, מלמד ומשתף. אין עוד מסיבה שדומה לדבר הזה.

לפני שאכיר אותך, את הכלה והבנות, אספר לך עליי

אני "ילדה של הים", מדריכת צלילה, סקיפרית, עם 2 תארים בביולוגיה ימית. תמיד עבדתי עם גברים כך שאני יודעת בדיוק איך הם "פועלים". למרות זאת ואולי דווקא בגלל זה אני מחוברת מאז ומתמיד למיניות. בשלב מסוים עזבתי את הגלים לטובת לימודי פסיכותרפיה, ריקודי בטן, וגם התחלתי להנחות מעגלי נשים בנושא מיניות וחיבור לגוף הנשי. את כל הידע והאינטואיציות הנשיות, את כל הנתינה והעידוד לשחרור ותעוזה – אני מביאה אליכן. 

יש לנו הזדמנות לשבת כמו שבט אחיות

בחיים אין לנו הרבה הזדמנויות למפגש שבטי, לפתיחת מעגל שמדבר בעיקר על נשיות ואינטימיות. זה מה שיקרה במסיבת הרווקות המיוחדת, שבה אחלוק עם הכלה ועם כולכן הרבה ידע על התקשורת עם עצמנו ועם בני זוגנו, וגם טיפים להגברת העונג המיני והסרת המחסומים. החיבור שלנו יקבע את אופי הערב ואת הזרימה שלו, כך שהכל גמיש ונתון לשינוי בהתאם לאופי החוגגות.

וזה מה שמחכה לכן:

  • נתכנס לסבב דינמיקה להיכרות, שבו כל אחת תספר משהו שקשור בכלה, בקשר שלה איתה, מה היא אוהבת בה וכו', ובאותה הזדמנות תברך אותה.
  • נתחלק ל-2 קבוצות ונבצע משימות שישברו כל מתח ומבוכה ויובילו אותנו לפתיחות ואחווה.
  • כמה משחקי סקס לא יזיקו, נכון? בסופו של דבר באנו לחגוג.
  • בחזרה למעגל – זה הזמן לטיפים וסודות מעולם המיניות. לרוב אני מתחילה וההמשך כבר הופך לשיח משתף, מעניין, מצחיק ונעים, כשכולן מזדהות וחולקות חוויות.
  • ניתן לשלב גם קטע של ריקודי בטן ולהפוך למעגל נשים מחולל מסביב לכלה – לא חובה.
  • סיום הערב בסיכום שלי ובברכות לכלה ולכולכן.

 

זאת לא מסיבת רווקות רגילה, זה ערב מאוד עוצמתי, שממנו הכלה והבנות יצאו בטוחות  בעצמן, בעוצמתן המינית, בתקשורת הזוגית ובתמיכה הנשית.

שנתחיל עם זה שתתקשרי?  072-3921177

המלצות הגולשים

פנייה ישירה לבית העסק


משוייך לקטגוריות: סקסולוגית לערב בנות, סקסולוגית מצחיקה, סקסולוגית מחירים, סקסולוגית למסיבת רווקות המלצות, הפעלות מיוחדות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות קטנה, מסיבת רווקות רעיונות מקוריים, חגיגת מבצעים למסיבת רווקות, דילים חדשים למסיבת רווקות, הכל למסיבת רווקות, הצעות למסיבת רווקות, הפעלה למסיבה ברגע האחרון, כל המוצרים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות סקסית, הרצאות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות העשרה, מסיבת רווקות מיוחדת, מסיבת רווקות נועזת, מבצעים חמים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, מפעילים בחורף למסיבת רווקות, משחקים למסיבת רווקות, סדנאות למסיבת רווקות, מפעיל/ה עד הבית ,וילה ,בריכה,לופט,יאכטה,מתחם,אוהל שאנטי, רעיונות למסיבת רווקות בבית, מומלצים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות רגועה, פעילות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות שונה, מסיבת רווקות אחרת, בתך מתחתנת, אמהות מארגנות מסיבת רווקות לבנות, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, הפעלות סקסיות, סקסולוגית למסיבת רווקות, מפעיל/ה למסיבת רווקות, מסיבת רווקות לדתיות, תקציב למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות, כל המפעילים תחת קורת גג אחת ארכיון,