מסיבת רווקות ייחודית, חווייתית ושונה מכל מה שאתן מכירות..
ממש כמו בטלויזיה יוסי עבדו לדרך לחתונה: 072-392-1173

ממש כמו בטלויזיה יוסי עבדו לדרך לחתונה: 072-392-1173

מסיבת רווקות ייחודית, חווייתית ושונה מכל מה שאתן מכירות..
ממש כמו בטלויזיה יוסי עבדו לדרך לחתונה: 072-392-1173

מחיר מבצע 1550 מוגבל עד ל15 משתתפות. כל משתתפת נוספת 90 בלבד!

גם אתן ודאי צפיתן ב"מירוץ למיליון", חלמתן שאתן מבקרות במדינות רחוקות, הזדהיתן עם הזוגות ודימיתן איך אתן הייתן מבצעות את המשימות (ואת מי הייתן לוקחות) ..
אז זאת ההזדמנות שלכן, להפתיע את החברה הטובה (הלוא היא הכלה), במסיבת רווקות חווייתית, ייחודית שונה ומהנה "בדרך לחתונה" – "ועל הדרך" להגשים גם לעצמכן חלום קטן ולקחת חלק בחוויות ובמשימות כמו בתכנית הטלוויזיה האהובה.  

 

על הפעילות

המסע של "בדרך לחתונה" מתרחש כולו במרכז תל אביב (בנות, אין צורך להילחץ, אתן לא באמת רצות, למרות שעדיף להשאיר את הסטילטו בבית ולהגיע עם נעליים נוחות).
ההזנקה החגיגית תתקיים על  שטיח אדום, ומשם נצא כולנו יחד למסלול משימות חווייתי ומאתגר (ממש כמו במרוץ למיליון).

במהלך המסע נבקר במוזיאונים, ניכנס אל חנויות מיוחדות (ונחפש בהן אביזרים מפתיעים) ונעבור על פני אתרים מיוחדים ומדליקים שאומנם כולם ממוקמים בעיר הלבנה, אך מספקים טעימה מיעדים שונים עולם.

  • "בדרך לחתונה" נפגוש אנשים מעניינים (ונרתום אותם לקחת חלק במשימות).
  • נענה על חידות משעשעות (רמז, חשבו עם עצמכן עד כמה אתן באמת מכירות את הכלה, בכל זאת היא מרכז המסיבה).
  • נחפש אחר רמזים אשר יובילו אותנו ליעדים הבאים (קצת כמו חדר בריחה, רק שכאן אין שום סיבה לברוח, ואני מבטיח לכן שכולכן תרצו להישאר ושזה לא ייגמר..).

 

  • ולכל אורך הדרך נקפיד לשמור על יצירתיות, מקוריות וחשיבה מחוץ לקופסא (ספוילר: תתכוננו לקחת חלק בסדנת "הכנה ללידה מקוצרת" – בזכותם נצלח את המשימה ונגיע לנקודת הסיום בזמן שנקבע..

 

קצת על יוסי עבדו
את יוסי עבדו אתן ודאי מכירות מתכניות הטלוויזיה הרבות בהן השתתף: המירוץ למיליון 5, דייט ראשון, המונית של טילטיל והרשימה עוד ארוכה.
אבל מה שאתן אולי לא יודעות עליו, זה שיוסי הינו גרפולוג, מטפל רגשי (שיטת NLP) ובעל ניסיון של שנים רבות בהפעלות חווייתיות למסיבות רווקות.

מבצע חורפי מיוחד לגולשות הפורטל.

מחיר מבצע 1550 
מוגבל עד ל15 משתתפות. 
כל משתתפת נוספת 90 בלבד!

יוסי עבדו לדרך לחתונה: 072-392-1173

 

 

המלצות הגולשים

פנייה ישירה לבית העסק

yossiab100@gmail.com
משוייך לקטגוריות: מסיבת רווקות רעיונות מקוריים, חגיגת מבצעים למסיבת רווקות, דילים חדשים למסיבת רווקות, הכל למסיבת רווקות, הצעות למסיבת רווקות, הפעלה למסיבה ברגע האחרון, כל המוצרים למסיבת רווקות, מיתוג למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ממותגת, מתנות לחברות, אביזרים למשתתפות, מסיבת רווקות העשרה, מסיבת רווקות מיוחדת, מסיבת רווקות בסטייל, הפעלות ייחודיות למסיבת רווקות, הפעלות מאתגרות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ספורטיבית, מסיבת רווקות קונספט, מסיבת רווקות מקורית, ☆חדש ☆ באתר☆, מבצעים חמים למסיבת רווקות, חבילות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, מפעילים בחורף למסיבת רווקות, סדנאות לדתיות, ארכיון רעיונות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בקיץ☆, משחקים למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות בבית, מומלצים למסיבת רווקות, מקומות נוספים..., מסיבת רווקות מגבשת, שאלות לחתן למסיבת רווקות, דברים למסיבת רווקות, שאלות למסיבת רווקות, פעילויות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות בצפון, מסיבת רווקות שונה, מסיבת רווקות אחרת, בתך מתחתנת, אמהות מארגנות מסיבת רווקות לבנות, מסיבת רווקות מרגשת, יום כיף למסיבת רווקות, מקומות לאירועים קטנים, מקומות למסיבת רווקות קטנות, מגוון הפעלות ואטרקציות למסיבת רווקות החל מ-999 ₪, הפקת אירועים למסיבת רווקות, הפקה למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, תקציב למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות,