ג’ורג’ט אבוטבול באה לעשות לכן “שכונה”

ג´ורג´ט אבוטבול- עכשיו ב☆מבצע ☆ לפרטים והזמנות :072-392-1176

גו'רג'ט אבוטבול פרח השכונות המנצנץ.

ג’ורג’ט אבוטבול, פרח השכונות  המנצנץ, מלכת הדראג הוולגרית בהתגלמותה, היא הדמות האידיאלית להרים את מסיבת הרווקות לגבהים אחרים. עם סטנד אפ קורע, חפליית ריקודים פרועה, קורס סקסולוגיה מזורז לכלה, משחקים מקוריים ועוד, זו הולכת להיות מסיבת הרווקות הכי לא סטנדרטית.. והכי שמחה!

היי למארגנת המהממת,

אם את רוצה לארגן מסיבת רווקות שעוד עשרים שנה עוד ידברו עליה, אני כאן בשבילך. מסיבת רווקות זה תמיד אירוע שיא בשבילי, ואני מגיעה עם כל כולי – התלבושות, הנצנצים, ההמוניות, חוכמת הרחוב. כל האירוע סובב סביב הכלה, כפרה עליה, וזה לא מסתיים עד שלכולן נתפסים שרירי הלחיים מרוב צחוק. אבל בואי, בואי קודם אני אספר לך עליי קצת, איך נולדתי וכל זה.

נעים מאוד, ג’ורג’ט אבוטבול

“אבא שלי” שהמציא אותי הוא בר לוי, בחור אשקלוני בן 28, שמתחבר לשמח של השכונה ופיתח את הדמות שלי מתוך זה. הוא עשה אותי למי שאני: מצחיקה בטירוף, מנצנצת למרחקים, המונית, אותנטית, מחוברת לשורשים, תמיד בקדמת הבמה, מחליפה תלבושות  ומרימה כל מסיבה. כשהתחלתי לעשות מסיבות רווקות, התאהבנו – הן בי ואני בהן. אין אצלי “חבילה עוברת” ושאלון חתן כלה רגיל. הכול אצלי מקורי, כל הערב סטנד אפ אחד גדול, והכל זורם לפי סוג הבנות והראש שלהן. אני קוראת אותן ואז קורעת אותן… מצחוק כמובן.

מה הולך להיות במסיבה שלנו?

זה מתחיל בשיר פתיח של ג’ורג’ט, ואז באות הפעלות היכרות הומוריסטיות ששוברות את הקרח.
זה ממשיך בקורס שהכלה עוברת שכולל את כל סודות הסקס, ובסופו טקס מרגשת שבו נעניק לה תעודה ומתנה הורסת. יש חינת בולבול של ג’ורג’ט אבוטבול, חפלה עם ג’ורג’ט רקדנית הבטן, משחקים וסטנד אפ עם ג’ורג’ט המשוגעת. לאורך כל המסיבה יש מוסיקה מקפיצה, ריקודים, נאמברים מיוחדים, משחקים מפתיעים, אקססוריז עפים באוויר, ואף אחת לא יושבת על הכיסא.  

אני מגיעה לכל מקום שתרצו ומביאה איתי:

אותי – שזה המון! ציוד הגברה מקצועי, פלייליסט מטורף, אביזרים ומתנות, ובעיקר מצב רוח שסוחף את כולם. 

אז למה את מחכה, תתקשרי אחותי

072-392-1176

המלצות הגולשים

פנייה ישירה לבית העסק

    משוייך לקטגוריות: רעיונות למסיבת רווקות בבית, בתך מתחתנת, מופע למסיבת רווקות, הפעלות מצחיקות, סטנד אפ למסיבת רווקות, מפעיל/ה למסיבת רווקות, דראג למסיבת רווקות, הופעות מיוחדות, הפעלות סקסיות, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, משחקים למסיבת רווקות, כל המוצרים למסיבת רווקות, תקציב למסיבת רווקות, הפעלה למסיבה ברגע האחרון, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, כל המפעילים תחת קורת גג אחת ארכיון, מסיבת רווקות אחרת, מסיבת רווקות ☆בקיץ☆, הצעות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות קטנה, רעיונות למסיבת רווקות, מבצעים חמים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות שונה, הכל למסיבת רווקות, הפעלות ייחודיות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות בצפון, הופעה למסיבות ואירועים פרטיים, מסיבת רווקות נועזת, הכל על מסיבת רווקות, מסיבת רווקות בים, פעילויות למסיבת רווקות, פעילות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מיוחדת, דילים חדשים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות עדות, מופע סטנדאפ למסיבת רווקות, חגיגת מבצעים למסיבת רווקות, הופעות סטנדאפ למסיבת רווקות, ברכות למסיבת רווקות, משימות למסיבת רווקות, מתנות סקסיות לכלה או מהכלה למסיבת רווקות, שאלות לחתן למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מקורית, מועדון למסיבת רווקות, מומלצים למסיבת רווקות, מתנות למסיבת רווקות לחברות, אמהות מארגנות מסיבת רווקות לבנות, מסיבת רווקות מגבשת, מפעיל/ה עד הבית ,וילה ,בריכה,לופט,יאכטה,מתחם,אוהל שאנטי,