**דודה נזימה** הדודה הכי מצחיקה בעולם – נקודה!!!

מסיבת רווקות עם הדודה נזימה - מופע הבידור הכי מטריף בשטח
לפרטים והזמנות:072-392-1165

מסיבת רווקות עם הדודה נזימה – מופע הבידור הכי מטריף בשטח

הדודה נזימה המגולמת על ידי שחקן התיאטרון והטלוויזיה צחי לב (סיני הקורע מהסדרה שנות השמונים) היא הדודה הכי מצחיקה, הכי מיוחדת, הכי שמחה והכי מקורית. כבר שנים היא מובילה את תרבות הבידור במסיבות הרווקות וכל האירועים הכי שווים. קבלו אותה!

שלום לך, את זו שמארגנת את מסיבת הרווקות? נעים מאוד.
אני הדודה נזימה, ואני טירוף ידוע בארץ. אם תזמיני אותי למסיבה, אני מבטיחה לך שאת, הכלה וכל החברות, תעברו חוויה חד פעמית, היסטריה של צחוק. מחכה לכן מופע בידור שכמותו לא ראיתם, לא תראו ובטח שלא תשכחו. רק תתכוננו לתופעות הלוואי: כאבים בלחיים, נפילות מהכיסא, פיפי בתחתונים… הכול כלול!

בואי אני אספר לך איך אני הולכת להרים לכן את המסיבה:
קודם כל שתדעי, כל המופע ההורס שאתן הולכות לחוות הוא אישי ומותאם רק לכן.

אני מאוד פרפקציוניסטית, ולפני המופע אני עורכת תחקיר מלא על הכלה והבנות, לומדת את ההומור הפנימי של הקבוצה, ומגיעה מוכנה כדי להפיל את כולן מהכיסאות.

אני באה גם עם מערכת הגברה ועם מוזיקה כיפית בהתאמה לסגנון הבנות והמופע.

מה בתוכנית?

נתחיל בהפתעה מטורפת לכלה, לא מגלה מה… אבל מבטיחה שהיא לא תשכח את זה כל החיים, לפחות כל חיי הנישואין.

 

נמשיך בשיר מכסח ועסיסי שנכתב במיוחד לכבוד הכלה – כאן כבר מתחיל הבכי של הצחוק, ים של דמעות…

 

עכשיו מגיע הסטנד אפ שמבוסס על התחקיר המקיף, ומהווה סכנה ממשית לשלפוחית השתן.

 

מוכנות למשחקים סקסיים, מצחיקים, עסיסיים? זה מתחיל מהקל לכבד, זה ממשיך לפי רמת הנועזות והזרימה של הבנות, וזה נגמר כשחלק מהבנות כבר לא בהכרה מלאה.

 

ויש מתנות שוות ופרסים לכלה ולחברות, כי דודה נזימה מאוד נדיבה.

 

ההנאה המטורפת, ההתפקעות מצחוק, ההשתוללות וחוסר השליטה – הכל עליי! באחריות!

עכשיו תהיי רצינית לרגע אחד ותתקשרי072-392-1165

נזימה יש רק אחת וכל השאר סתם פאות

פנייה ישירה לבית העסק


משוייך לקטגוריות: מסיבת רווקות 2021, מסיבת רווקות מאוחרת, מסיבת רווקות בפרק ב, מסיבת רווקות עדות, מסיבת רווקות קטנה, מסיבת רווקות רעיונות מקוריים, הכל למסיבת רווקות, הפעלה למסיבה ברגע האחרון, מסיבת רווקות מיוחדת, מסיבת רווקות נועזת, הפעלות ייחודיות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מקורית, הופעה למסיבות ואירועים פרטיים, מלכות דראג למסיבת רווקות, דראג קווין למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מקפיצה, מבצעים חמים למסיבת רווקות, הופעות מצחיקות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, היישר מהטלויזיה למסיבת רווקות, מסיבת רווקות עם פרסים, כוכבי ראליטי למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בקיץ☆, מסיבת רווקות בים, משחקים למסיבת רווקות, מפעיל/ה עד הבית ,וילה ,בריכה,לופט,יאכטה,מתחם,אוהל שאנטי, רעיונות למסיבת רווקות בבית, מומלצים למסיבת רווקות, פעילות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מגבשת, פעילויות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות בצפון, מסיבת רווקות שונה, מסיבת רווקות אחרת, בתך מתחתנת, אמהות מארגנות מסיבת רווקות לבנות, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, מתנות למסיבת רווקות לחברות, מתנות סקסיות לכלה או מהכלה למסיבת רווקות, הפעלות סקסיות, הפעלות מצחיקות, סטנד אפ למסיבת רווקות, מפעיל/ה למסיבת רווקות, דראג למסיבת רווקות, הופעות מיוחדות, כוכבי טלויזיה למסיבת רווקות, תקציב למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות, כל המפעילים תחת קורת גג אחת ארכיון,