הסטנדאפיסטית מרינה אקילוב בסטנדאפ קורע מצחוק : 072-393-2357

הסטנדאפיסטית מרינה אקילוב למסיבת רווקות

הסטנדאפיסטית מרינה אקילוב בסטנדאפ קורע מצחוק : 072-393-2357

היי למארגנת המותשת! החברה הטובה שקיבלה את התיק המעיק של לארגן את המסיבה המושלמת! עכשיו אחרי שפתחת קבוצת וואטסאפ,  קיבלת חפירות מכל הכיוונים, סגרתן סוף סוף תאריך ומי תביא איזה קיש, הגיע הזמן לסגור את ה-הפעלה.

אז היוש,

אני מרינה, סטנדאפיסטית מעולה, שנונה ואנרגטית שעושה סטנד אפ מתוך שליחות. שליחות של מכתב הוצאה לפועל שמחייב אותי לעבוד בשתי עבודות. סתתתתם. אני עושה סטנדאפ כדרך חיים, ואני פה כדי להבטיח לך שיחד נעשה לכלה מסיבה בלתי נשכחת!

מה תקבלו?

אחרי שתאכלו, תשתו, תעשנו ותתרשמו מהבולבולים על הקשתות, תקבלו מופע סטנדאפ קורע של 30 דקות שבו אני מדברת בעיקר על געגועיי לרווקות, זוגיות, אימהות טרייה, מה קורה לחיי המין אחרי שהופכים להורים (אין) ועוד.

בנוסף תוכלו לקבל את אחת מההפעלות המקוריות והמיוחדות הבאות: 
או טריוויה שופכת על הכלה  או סרטון פיפי עם החתן
:
טריוויה – את המארגנת, שמכירה הכי טוב את הכלה תצטרכי לענות לי על שאלון (כמה שיותר בפירוט) על הכלה. לפי התשובות אכתוב עליה משחק טריוויה שנון ומצחיק– ככל שיהיה לי יותר מידע על הכלה, כך השאלון יהיה יותר מפתיע ומגניב. המשחק יתנהל כך שכל חברה תצטרך לענות בתורה על שאלה, ומי שלא תדע את התשובה תצטרך כמובן לשתות צ'ייסר. אם החברה כן תענה על השאלה, הכלה תשתכר (:

סרטון – בשביל הסרטון נצטרך שיתוף פעולה מהחתן המיועד כמובן. החתן יקבל רשימת שאלות לא קשורות לחיים ויצטרך לשלוח צילום שלו עונה עליהן. לאחר שאקבל את הצילום אערוך את הסרטון כך שיוצגו בו שאלות אינטימיות עליו ועל הכלה וכל תשובה של החתן תביך יותר את הכלה (הכל ברוח טובה והומוריסטית כמובן). הסרטון ייגמר במסר קיטצ'י ורומנטי (:

משך ההפעלה כולל ההופעה: בין שעה לשעה ורבע (תלוי בהפעלה).

 

מרינה נחשבת להבטחה בעולם הסטנדאפ, בין היתר היא מופיעה בהרכב "נשי ותהני" שרץ כבר למעלה משנתיים בבמות ברחבי הארץ, מופיעה כמופע פותח עבור סטנדאפיסטים רבים, והתארחה מספר פעמים במופע "אורי חזקיה מארח חברים". 

לפרטים והזמנות :072-393-2357

פנייה ישירה לבית העסק


משוייך לקטגוריות: מסיבת רווקות 2021, מסיבת רווקות מאוחרת, מסיבת רווקות בפרק ב, הפעלות מיוחדות למסיבת רווקות, קומיקאים ישראלים, קומיקאי/ת למסיבת רווקות, מסיבת רווקות עדות, מסיבת רווקות קטנה, חגיגת מבצעים למסיבת רווקות, דילים חדשים למסיבת רווקות, הכל למסיבת רווקות, הצעות למסיבת רווקות, הפעלה למסיבה ברגע האחרון, כל המוצרים למסיבת רווקות, הופעה למסיבות ואירועים פרטיים, ☆חדש ☆ באתר☆, הופעות מצחיקות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, הופעות סטנדאפ למסיבת רווקות, מופע סטנדאפ למסיבת רווקות, מפעילים בחורף למסיבת רווקות, היישר מהטלויזיה למסיבת רווקות, כוכבי ראליטי למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בקיץ☆, מפעיל/ה עד הבית ,וילה ,בריכה,לופט,יאכטה,מתחם,אוהל שאנטי, מומלצים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות רגועה, פעילות למסיבת רווקות, סטנדאפיסט למסיבת רווקות מצומצמת, סטנדאפיסטית למסיבת רווקות, סטנדאפיסט לאירועים פרטיים, סטנדאפ בהתאמה אישית למסיבת רווקות, סטנדאפ מקורי למסיבת רווקות, מופע למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מגבשת, שאלות לחתן למסיבת רווקות, דברים למסיבת רווקות, שאלות למסיבת רווקות, פעילויות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות בצפון, מסיבת רווקות שונה, מסיבת רווקות אחרת, בתך מתחתנת, אמהות מארגנות מסיבת רווקות לבנות, מסיבת רווקות מרגשת, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, הפעלות מצחיקות, סטנד אפ למסיבת רווקות, הופעות מיוחדות, סטנדאפיסטים ישראלים למסיבת רווקות, כוכבי טלויזיה למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות, סדנת צחוק למסיבת רווקות, כל המפעילים תחת קורת גג אחת ארכיון,