סטנדאפ – אימפרו למסיבת רווקות קורעת מצחוק עם טל מיכלוביץ!

סטנדאפ - אימפרו למסיבת רווקות קורעת מצחוק עם טל מיכלוביץ!
לפרטים והזמנות: 074-769-1356

☆מבצע לרווקות של 2021 ☆ גם סטנדאפ בתפירה אישית, גם משחקי אימפרוביזציה

מסיבת רווקות קורעת עם טל מיכלוביץ!
גם סטנדאפ !גם אימפרוביזציה!
 
מבצע לרווקות של 2021

כשאלופת האימפרוביזציות טל מיכלוביץ' מגיעה למסיבת רווקות
היא נותנת בראש, מצחיקה, מאלתרת, זורמת ומרימה לכן ערב בפאן, צחוקים ושנינות. 

היי, אם לקחת על עצמך לארגן את מסיבת הרווקות לחברה שלך ובא לך שיהיה הכי מגניב, עם סטנד אפ מקצועי ברמה, שתפור בול לחבורה שלך – תעצרי כאן. אני כבר מספרת לך לאן הגעת.

הגעת אליי –  טל,  סטנדאפיסטית, שחקנית ותסריטאית, עם ניסיון של למעלה מעשור במופעי סטנד אפ ואימפרוביזציות – בעברית ובאנגלית! 

יוצרת רשת עם מאות אלפי צפיות לסדרה "שבורה" בערוץ טדי ​

המערכונים שלי רצים ברשת, ויש לי מאות אלפי צפיות בסדרת הרשת המצליחה  "שבורה" אותה כתבתי ובה אני גם משחקת. שיחקתי ב"צומת מילר" וב"רון" ואני עושה סטנד אפ קבוע בקאמל קומדי קלאב.

מסיבות רווקות זה שטח שאני שוחה בו – תכלס, אני רווקה בעצמי, שופעת ידע מחקרי בטינדר ואין לי בעיה לתרום אותו.

אני ערוכה להגיע לכל פינה בארץ כדי להרים לכן את המסיבה ברמות.

וככה זה עובד:

  • אני מתחקרת אני מגיעה למסיבה אחרי שאני עורכת תחקיר מוקדם עם המארגנת (זו את כנראה), ומקבלת את כל הפרטים על הכלה, החתן, המשתתפות וכל מה שמקשר ביניהן.  זה הבסיס לערב הורס במיוחד.
  • אני מצחיקה – נותנת בראש בסטנד אפ, שכולל קטעים מהמופעים שלי וגם קטעים על הכלה והמשתתפות בהתאם למידע שקיבלתי.
  • אני מפעילה – במשחקי אימפרוביזציה קצרים, מצחיקים ומגבשים, תוך שימוש בפריטים שונים. זה הכי משחרר שיש.
  • אני מאלתרת – הכול קורה בלייב, לפי אופי החבורה, הדרישות, הרעיונות שצצים. אני מתאימה את עצמי וזורמת עם הבנות, וזה מה שעושה את הכיף.

מכל הסיפור הזה יוצא ערב חד פעמי ובלתי נשכח – לא היה ולא יהיה עוד אחד כזה.

עכשיו תורך, צרי קשר ונתקדם 074-769-1356

המלצות הגולשים

פנייה ישירה לבית העסק


משוייך לקטגוריות: סטנד אפ באנגלית, סטנדאפ לאירועים קטנים, סטנדאפיסטים לאירועים פרטיים, סטנדאפיסט ישראלי, רעיונות לאירועי קונספט, רעיונות למסיבת רווקות איכותית, ערב גיבוש למסיבת רווקות, קומיקאים ישראלים, קומיקאי/ת למסיבת רווקות, מסיבת רווקות עדות, מסיבת רווקות קטנה, חגיגת מבצעים למסיבת רווקות, דילים חדשים למסיבת רווקות, הכל למסיבת רווקות, הצעות למסיבת רווקות, הפעלה למסיבה ברגע האחרון, מסיבת רווקות העשרה, מסיבת רווקות מיוחדת, מסיבת רווקות קונספט, מסיבת רווקות מקורית, הופעה למסיבות ואירועים פרטיים, ☆חדש ☆ באתר☆, הופעות מצחיקות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, הופעות סטנדאפ למסיבת רווקות, מופע סטנדאפ למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בקיץ☆, משחקים למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות בבית, מומלצים למסיבת רווקות, פעילות למסיבת רווקות, סטנדאפיסט למסיבת רווקות מצומצמת, סטנדאפיסטית למסיבת רווקות, סטנדאפיסט לאירועים פרטיים, סטנדאפ בהתאמה אישית למסיבת רווקות, מופע למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מגבשת, שאלות לחתן למסיבת רווקות, דברים למסיבת רווקות, שאלות למסיבת רווקות, פעילויות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות בצפון, מסיבת רווקות שונה, מסיבת רווקות אחרת, הפקת אירועים למסיבת רווקות, הפקה למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, הפעלות מצחיקות, סטנד אפ למסיבת רווקות, מפעיל/ה למסיבת רווקות, הופעות מיוחדות, סטנדאפיסטים ישראלים למסיבת רווקות, משימות למסיבת רווקות, תקציב למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות,