להיות עם הסטנדאפיסט יובל חקלאי
ולהרגיש בלי פילטרים מסיבת רווקות מהממת (אפשר גם באנגלית)
מבצע סיום קיץ החל מ- 999 ₪ !!
072-393-9026

יובל חקלאי סטנדאפ למסיבת רווקות:072-393-9026

להיות עם הסטנדאפיסט יובל חקלאי
ולהרגיש בלי פילטרים מסיבת רווקות מהממת (אפשר גם באנגלית)
מבצע סיום קיץ החל מ- 999 ₪ !!
072-393-9026

מבצע סיום קיץ החל מ- 999 ₪ !!

כל מי שרוצה לארגן מסיבת רווקות מגניבה ופרועה, בלי גבולות לצחוק ולסתלבט, חייבת להכיר את יובל חקלאי – סטנדאפיסט עם קונספט מיוחד.

זה אני, יובל, בן 30, רווק, סטרייט, אז יוצא לי לדבר הרבה עם ועל נשים, אתן מבינות…
לכן, כשאני מוזמן למסיבת רווקות, החגיגה היא גם שלי, גם שלכן ובעיקר של הכלה. אני לא מתכוון לתת לה לשבת בשקט. אנחנו נצחק, נשיר, לבד, עם כולן, ולא סתם שירים…

מה לא יהיה במסיבה?

לא יהיה מופע סטנדאפ שגרתי כמו שאתן מכירות! סורי…

מה כן יהיה במסיבה?

סטנדאפ שמתמקד בזוגיות, הוא והיא, רווקות, נשואות וכל מה שמתאים למסיבת רווקות.

מופע מקורי שמותאם אישית לאירוע, לכלה, לחתן שלה, לזוגיות, וכמובן לכן – החברות של הכלה (אני עושה תחקיר מוקדם ומגיע מוכן).

הפתעות כבר על ההתחלה, כשתגלו שהזמנתן סטנדאפיסט וקיבלתן… חכו חכו!

ויהיה גם הקטע המיוחד במינו, סימן ההיכר שלי – שירי הוואטסאפ. לפעמים אני שר עם הכלה את שיחת הוואטסאפ שלה מאותו יום עם בעלה לעתיד, עם אמא שלה… לפעמים אני שר עם החברות את השיחה בוואטסאפ הקבוצתי… ותמיד זה שוס שעובד נפלא ומעלה אנרגיות של צחוק וכיף.

אם תהיה זרימה, אחת המשתתפתות גם זוכה בקטע היישר מהתוכנית NO FILTER  כשאנחנו חושפים את כל האמת עליה דרך הסמארטפון שלה – מה היא מחפשת בגוגל, מה יש בגלריית התמונות שלה, איך היא מדברת עם כל המחזרים שלה וכו'.

☆אני פתוח לבקשות מיוחדות:

  • סטנדאפ באנגלית
  • שיתוף פעולה עם החברות

אתן רק צריכות להתקשר ונתחיל ליהנות…

מבצע סיום קיץ החל מ- 999 ₪ !!

072-393-9026

פנייה ישירה לבית העסק


yhaklai@gmail.com
משוייך לקטגוריות: שירים למסיבת רווקות, סטנד אפ באנגלית, סטנדאפ לאירועים קטנים, סטנדאפיסטים לאירועים פרטיים, סטנדאפיסט ישראלי, רעיונות לאירועי קונספט, רעיונות למסיבת רווקות איכותית, ערב גיבוש למסיבת רווקות, הפעלות מיוחדות למסיבת רווקות, קומיקאים ישראלים, קומיקאי/ת למסיבת רווקות, מסיבת רווקות עדות, מסיבת רווקות קטנה, מסיבת רווקות באנגלית, סטנדאפ עדות למסיבת רווקות, הכל על מסיבת רווקות, הכל למסיבת רווקות, מסיבת רווקות העשרה, מסיבת רווקות מיוחדת, הפעלות ייחודיות למסיבת רווקות, הופעה למסיבות ואירועים פרטיים, משחקי רווקות, ☆חדש ☆ באתר☆, הופעות מצחיקות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, הופעות סטנדאפ למסיבת רווקות, מופע סטנדאפ למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בקיץ☆, משחקים למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות בבית, מומלצים למסיבת רווקות, סטנדאפיסט למסיבת רווקות מצומצמת, סטנדאפיסטית למסיבת רווקות, סטנדאפיסט לאירועים פרטיים, סטנדאפ בהתאמה אישית למסיבת רווקות, סטנדאפ מקורי למסיבת רווקות, מופע למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מגבשת, שאלות לחתן למסיבת רווקות, דברים למסיבת רווקות, שאלות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות שונה, מסיבת רווקות אחרת, בתך מתחתנת, אמהות מארגנות מסיבת רווקות לבנות, ערב שירה למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, הפעלות מצחיקות, סטנד אפ, הופעות מיוחדות, סטנדאפיסטים ישראלים למסיבת רווקות, משימות למסיבת רווקות, קונספט הכל כלול, תקציב למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות,