יובל חקלאי סטנדאפ למסיבת רווקות

הסטנדאפיסט למסיבת רווקות יובל חקלאי לפרטים והזמנות: 072-393-9026

כל מי שרוצה לארגן מסיבת רווקות מגניבה ופרועה, בלי גבולות לצחוק ולסתלבט, חייבת להכיר את יובל חקלאי – סטנדאפיסט עם קונספט מיוחד.

זה אני, יובל, בן 30, רווק, סטרייט, אז יוצא לי לדבר הרבה עם ועל נשים, אתן מבינות…
לכן, כשאני מוזמן למסיבת רווקות, החגיגה היא גם שלי, גם שלכן ובעיקר של הכלה. אני לא מתכוון לתת לה לשבת בשקט. אנחנו נצחק, נשיר, לבד, עם כולן, ולא סתם שירים…

מה לא יהיה במסיבה?

לא יהיה מופע סטנדאפ שגרתי כמו שאתן מכירות! סורי…

מה כן יהיה במסיבה?

סטנדאפ שמתמקד בזוגיות, הוא והיא, רווקות, נשואות וכל מה שמתאים למסיבת רווקות.

מופע מקורי שמותאם אישית לאירוע, לכלה, לחתן שלה, לזוגיות, וכמובן לכן – החברות של הכלה (אני עושה תחקיר מוקדם ומגיע מוכן).

הפתעות כבר על ההתחלה, כשתגלו שהזמנתן סטנדאפיסט וקיבלתן… חכו חכו!

ויהיה גם הקטע המיוחד במינו, סימן ההיכר שלי – שירי הוואטסאפ. לפעמים אני שר עם הכלה את שיחת הוואטסאפ שלה מאותו יום עם בעלה לעתיד, עם אמא שלה… לפעמים אני שר עם החברות את השיחה בוואטסאפ הקבוצתי… ותמיד זה שוס שעובד נפלא ומעלה אנרגיות של צחוק וכיף.

אם תהיה זרימה, אחת המשתתפתות גם זוכה בקטע היישר מהתוכנית NO FILTER  כשאנחנו חושפים את כל האמת עליה דרך הסמארטפון שלה – מה היא מחפשת בגוגל, מה יש בגלריית התמונות שלה, איך היא מדברת עם כל המחזרים שלה וכו'.

☆אני פתוח לבקשות מיוחדות:

  • סטנדאפ באנגלית
  • שיתוף פעולה עם החברות

אתן רק צריכות להתקשר ונתחיל ליהנות…

072-393-9026

פנייה ישירה לבית העסק


משוייך לקטגוריות: מוזיקה למסיבת רווקות, מוסיקה למסיבת רווקות, הפעלות למסיבת רווקות, שירים למסיבת רווקות, סטנד אפ באנגלית, סטנדאפ לאירועים קטנים, סטנדאפיסטים לאירועים פרטיים, סטנדאפיסט ישראלי, רעיונות לאירועי קונספט, רעיונות למסיבת רווקות איכותית, ערב גיבוש למסיבת רווקות, קומיקאים ישראלים, סטנדאפ עדות למסיבת רווקות, הכל על מסיבת רווקות, הכל למסיבת רווקות, הצעות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מיוחדת, מסיבת רווקות בסטייל, הפעלות ייחודיות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות קונספט, ☆חדש ☆ באתר☆, מבצעים חמים למסיבת רווקות, הופעות מצחיקות למסיבת רווקות, הופעות סטנדאפ למסיבת רווקות, מופע סטנדאפ למסיבת רווקות, היישר מהטלויזיה למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בקיץ☆, מבצעים למסיבת רווקות, פעילות למסיבת רווקות, סטנדאפיסט למסיבת רווקות מצומצמת, סטנדאפיסט לאירועים פרטיים, סטנדאפ בהתאמה אישית למסיבת רווקות, סטנדאפ מקורי למסיבת רווקות, מופע למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מגבשת, שאלות לחתן למסיבת רווקות, דברים למסיבת רווקות, שאלות למסיבת רווקות, פעילויות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות בצפון, מסיבת רווקות שונה, בתך מתחתנת, אמהות מארגנות מסיבת רווקות לבנות, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, הפעלות מצחיקות, סטנד אפ למסיבת רווקות, הופעות מיוחדות, סטנדאפיסטים ישראלים למסיבת רווקות, כוכבי טלויזיה למסיבת רווקות, משימות למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות, סדנת צחוק למסיבת רווקות,