המסיבת רווקות שאתן הולכות להיקרע מצחוק עם לירון רומנו

הסטנדאפיסט לירון רומנו מגיע מהטלוויזיה, הרדיו והבמות היישר למסיבת הרווקות ואתן הולכות להיקרע מצחוק...072-393-2340

דירה של חברה או וילה להשכרה? קישים ביתיים או סושי במשלוחים?  כל אחת תביא מתנה משלה או כולן יקנו יחד מתנה גדולה?
יש כל כך הרבה החלטות שצריך לקבל בארגון מסיבת רווקות, אבל אם החלטתן שאתן מעוניינות במסיבה מצחיקה, כיפית וקלילה, אתן בכתובת הנכונה!

לירון רומנו הוא סטנדאפיסט שנון, ייחודי ומקורי שצוחק על הכול ויגרום גם לכן לצחוק בקול..

כבר למעלה מתשע שנים שלירון רומנו מופיע על במות ברחבי הארץ, בתכניות רדיו, בטלוויזיה (ביפ קומדי בר), ביוטיוב, באירועים גדולים וכמובן, במסיבות רווקות ורווקים.

אודות המופע
במופע שלי אני צוחק על מגוון רחב של נושאים: זוגיות, רווקות, חברות, הורות ונושאים נוספים מהחיים וכמובן, משאיר מקום גם לאלתורים, כינויים והפתעות מצחיקות (שלא תמיד מתוכננות).  

זה ידוע שבמסיבת רווקות ישנן בנות שלא תמיד מכירות אחת את השנייה, אז בכדי לשבור את הדיסטנס בין החברות מהצבא לבין ה"עמיתות" מהעבודה, אני דואג לפתוח את המופע בהפעלות מגבשות, מטורפות ומצחיקות.

לפני המופע אני דואג לאסוף חומרים מקדימים וסיפורים מצחיקים אודות כלת השמחה ובן זוגה ומפתיע אותה במהלך ההופעה עם קטע אשר הוכן במיוחד עליה ועבורה.

אז אם אתן מעוניינות במסיבת רווקות ששוברת את השגרה ומשתלבת בצורה מושלמת גם עם קיש בטטה וגם עם פוטומאקי טמפורה מוזמנות ליצור קשר.

  • ההופעות מתקיימות בכל רחבי הארץ

לירון רומנו הסטנדאפיסט למסיבת רווקות :072-3932340

פנייה ישירה לבית העסק


משוייך לקטגוריות: מסיבה סוף רווקות, מסיבת רווקות לי, סטנדאפ לאירועים קטנים, סטנדאפיסטים לאירועים פרטיים, סטנדאפיסט ישראלי, קומיקאים ישראלים, קומיקאי/ת למסיבת רווקות, מסיבת רווקות עדות, מסיבת רווקות קטנה, מסיבת רווקות רעיונות מקוריים, הופעה למסיבות ואירועים פרטיים, מסיבת רווקות מקפיצה, ☆חדש ☆ באתר☆, הופעות מצחיקות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, הופעות סטנדאפ למסיבת רווקות, מופע סטנדאפ למסיבת רווקות, מפעילים בחורף למסיבת רווקות, ארכיון רעיונות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בקיץ☆, מפעיל/ה עד הבית ,וילה ,בריכה,לופט,יאכטה,מתחם,אוהל שאנטי, רעיונות למסיבת רווקות בבית, מומלצים למסיבת רווקות, פעילות למסיבת רווקות, סטנדאפיסט למסיבת רווקות מצומצמת, סטנדאפיסטית למסיבת רווקות, סטנדאפיסט לאירועים פרטיים, סטנדאפ בהתאמה אישית למסיבת רווקות, סטנדאפ מקורי למסיבת רווקות, מופע למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מגבשת, שאלות לחתן למסיבת רווקות, דברים למסיבת רווקות, שאלות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות בצפון, מסיבת רווקות שונה, מסיבת רווקות אחרת, בתך מתחתנת, אמהות מארגנות מסיבת רווקות לבנות, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, הפעלות מצחיקות, סטנד אפ למסיבת רווקות, מפעיל/ה למסיבת רווקות, הופעות מיוחדות, סטנדאפיסטים ישראלים למסיבת רווקות, משימות למסיבת רווקות, תקציב למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות, כל המפעילים תחת קורת גג אחת ארכיון,