מסיבת רווקות עם סדנת הטוורק המטריפה של שחר

מסיבת רווקות עם סדנת הטוורק המטריפה של שחר : 072-393-9198 

כששחר יפרח מגיעה למסיבה ומנענעת את הכלה וחברותיה בריקוד הטוורק הסוחף, כל האנרגיות משתוללות, האדרנלין חוגג והמסיבה ממריאה לגבהים שלא היכרתן.

היי לך, מארגנת המסיבה התותחית, אני שחר, מורה לטוורקינג והיפ הופ, צעירה, מנוסה בתחום והופכת כל מסיבת רווקות לחוויה נדירה. בסדנה הייחודית שלי, את, הכלה וכל הבנות הולכות לשחרר את כל הגוף, להתאהב בעצמכן, להרגיש הכי סקסיות בעולם ולהתמכר לטוורק.

 

קצת על עצמי, כי יש סיפור…

שפת האם שלי היא הריקוד, לכן תמיד היה לי ברור שזה מה שאעשה בחיים. רקדתי בהופעות, קליפים ופרסומות של מפיקים מוכרים בתעשייה, הופעתי בקליפים של זמרים ידועים כמו נועה קירל, למדתי הדרכת היפ הופ בווינגייט, רקדתי בסטודיואים בכל רחבי העולם…

… ואז דווקא בתקופה הכי מבואסת שלי, הגעתי לקורס מדריכי טוורק, ושם נפתחה לי הנשמה. התאהבתי כבר בפגישת ההיכרות כששמעתי בנות אחרות שרוקדות טוורק מספרות על כמה שהריקוד הזה ממלא בביטחון עצמי, סקסיות ואהבה לגוף. היום, כשאני חיה ונושמת טוורקינג, אני מביאה את הדבר המדהים הזה למסיבות רווקות, וזה עובד מדהים!

 

אני מגיעה לכל מקום ואפשר גם לבוא אליי

אני מגיעה לכל מקום בו תחגגו: וילה, לופט, בריכה.
אם צריך מקום, גם אותו אני מביאה, ואז תוכלו לחגוג איתי בסטודיו שכור באזור שמתאים לכן (העיצוב עליי, ואפשר להביא כיבוד ושתייה).

 

אני מביאה איתי:

פלייליסט של מוסיקה מדהימה, רמקול, אנרגיות נפלאות, צחוקים, וכמובן את הידע והמיומנות שלי ואת האהבה שלי לכולכן.

אני שמה דגש על האהבה לגוף, על החיבור של כל אחת לעצמה, על הנשיות, על הרשות לעשות גם מה שנחשב לאסור ומביך – ומניסיון, אין מבוכות וכולן מתחברות!

 

מה נעשה בסדנה המטריפה שלנו?

נתחיל בחימום קצר עם כמה תנוחות טוורק ראשוניות.
אלמד אתכן את הטכניקה של הטוורק מהבסיס, ונתרגל תנוחות שונות של הריקוד.
הלימוד, התרגול והריקוד משולבים במשחקים, והכלה תמיד במרכז, מקבלת את כל תשומת הלב.
נחגוג לכלה עם טקס מרגש של ברכות.
בסיום הסדנה נלמד ריקוד סקסי קצר שיתועד בקליפ שאכין לכלה ולכן למזכרת.

 

אז תתקשרי  072-393-9198  נתניע, ננענע ונרים מסיבה אש, שאלף כבאים לא יכבו.

פנייה ישירה לבית העסק

    משוייך לקטגוריות: מפעילים עם ניסיון לרווקות, מפעילים למסיבת רווקות, מסיבה סוף רווקות, מסיבת רווקות לי, ארכיון מפרסמים 2021, מסיבת רווקות 2021, הפעלות למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות איכותית, חגיגת מבצעים למסיבת רווקות, הכל על מסיבת רווקות, הכל למסיבת רווקות, הצעות למסיבת רווקות, הפעלה למסיבה ברגע האחרון, כל המוצרים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות סקסית, מסיבת רווקות מיוחדת, מסיבת רווקות נועזת, מסיבת רווקות בסטייל, הפעלות ייחודיות למסיבת רווקות, הפעלות מאתגרות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ספורטיבית, משחקי רווקות, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, מפעילים בחורף למסיבת רווקות, סדנת-טוורקינג-למסיבת-רווקות, לימוד טוורק למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בקיץ☆, משחקים למסיבת רווקות, סדנאות למסיבת רווקות, מפעיל/ה עד הבית ,וילה ,בריכה,לופט,יאכטה,מתחם,אוהל שאנטי, רעיונות למסיבת רווקות בבית, כוריאוגרפיה למסיבת רווקות, מבצעים למסיבת רווקות, פעילות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מגבשת, סדנאות ריקוד למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, הפעלות סקסיות, סדנת ריקוד למסיבת רווקות, סדנת טוורקינג, מבצעים חמים באתר!!!, מפעיל/ה למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות, כל המפעילים תחת קורת גג אחת ארכיון,