מתי בפעם האחרונה יצא לך להכנס למצב כפית-כנסי>>

"מצב כפית" כי לצחוק זה החיים
צרי קשר: 072-393-9022 רוני

אם הייתי שואלת אותך לפני 10 שנים מהי מסיבת הרווקות האולטימטיבית, בטח היית עונה לי שזו מסיבה שיש בה ים קישוטים מנצנצים, קשתות בולבולים, חשפן לוהט ולופט חשוך… נכון? אבל היום – היום את כבר היום את יודעת שבשביל להרים לחברה הכי טובה שלך מסיבת רווקות שתעיף אותה את ממש לא צריכה את כל ההתעסקות הזאת במסביב. היום את רוצה ערב בראש אחר, שכולו צחוקים וכיף, ערב כזה שכולן יזכרו לעוד מלא זמן. אז איך את יכולה לעשות את זה?

אהלן!

אני רוני, הבעלים של חברת "מצב כפית – הפעלות לא רגילות לאירועים". ההפעלה שלי מותאמת בול למה שאת מחפשת – הפעלה קורעת מצחוק, מגבשת ומשחררת ובמקביל איכותית ומתאימה באופן אישי אלייך!

ההפעלה שלי מתאימה לנשים שאוהבות את החיים האמיתיים, נשים שפיצחו את המתכון המושלם לכל מסיבה טובה: חברות טובות, אלכוהול איכותי ומפעילה זורמת וקלילה שהופכת תוך דקה לאחת מהחבורה. אז מה בעצם אני מציעה לך כאן?

*הפעלה איכותית ומושקעת עם כל האקססוריז שיהפכו את המסיבה ללא פחות ממושלמת!

* קבלת כלה באנרגיות סופר גבוהות, מוזיקה וריקודים!

* משחקים מצחיקים ומטריפים שיפילו אתכם מצחוק ויחזירו אתכן לילדות!

* תחפושת חשפן מפתיעה וקורעת מצחוק!(כדי שבכל זאת נזכור את הימים ההם)

עם 5 שנות ניסיון בעולם ההפעלות ועם אינספור סוגים של פעילויות מטריפות, אני מבטיחה לך שאני והצוות שלי נרים לכן ערב מושקע שאף אחת לא תשכח בקרוב, בכל מקום בארץ!

אז אם את מארגנת לחברה שלך מסיבת רווקות בראש אחר- כזה שמתמקד בכלה ולאו דווקא במסביב– דברי איתי! ביחד נוכל להתאים לכן ערב מהמם של 100% צחוקים.

אז יאללה, נדבר:

רוני – 072-393-9022

*ההפעלה של "מצב כפית" מתאימה גם לערבי צוות, ערבי נשים ועוד.

פנייה ישירה לבית העסק

    משוייך לקטגוריות: מסיבה סוף רווקות, מסיבת רווקות לי, מסיבת רווקות בחיפה והסביבה, מסיבת רווקות 2021, מסיבת רווקות מאוחרת, מסיבת רווקות בפרק ב, מסיבת תחפושות, הפעלות מיוחדות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות קטנה, מסיבת רווקות רעיונות מקוריים, חגיגת מבצעים למסיבת רווקות, דילים חדשים למסיבת רווקות, הכל למסיבת רווקות, הצעות למסיבת רווקות, הפעלה למסיבה ברגע האחרון, כל המוצרים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות סקסית, מסיבת רווקות העשרה, מסיבת רווקות מיוחדת, מסיבת רווקות נועזת, משחקי רווקות, מסיבת רווקות מקפיצה, מבצעים חמים למסיבת רווקות, חבילות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, סדנאות לדתיות, מסיבת רווקות ☆בקיץ☆, משחקים למסיבת רווקות, סדנאות למסיבת רווקות, מפעיל/ה עד הבית ,וילה ,בריכה,לופט,יאכטה,מתחם,אוהל שאנטי, רעיונות למסיבת רווקות בבית, מומלצים למסיבת רווקות, מבצעים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות רגועה, מסיבת רווקות מגבשת, פעילויות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות בצפון, מסיבת רווקות שונה, מסיבת רווקות אחרת, בתך מתחתנת, אמהות מארגנות מסיבת רווקות לבנות, מסיבת רווקות מרגשת, מבצעים חמים לאמצע שבוע בלבד!, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, הפעלות מצחיקות, מפעיל/ה למסיבת רווקות, הופעות מיוחדות, משימות למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות, סדנת צחוק למסיבת רווקות,