אימפרוכיף – ב999 ₪ הבמה כולה שלכן סדנת אימפרוביזציה בהנחיית נועה זינגר

נועה זינגר סדנאות משחק למסיבת רווקות : 072-393-2372

במסיבת הרווקות שאתן מארגנות הבמה כולה שלכן – הכירו את אימפרוכיף!

עכשיו במחיר מבצע  ב999 ₪ במקום 1500 ₪ 

חושבות איך לגוון את מסיבת הרווקות? רוצות לתת לכלה את המקום המרכזי, אבל לגרום גם ליתר הבנות לקחת חלק? בא לכן לצאת מהגבולות הרגילים, לאפשר לעצמכן להשתחרר ולשבור מחסומים? אם עניתן "כן" על לפחות אחת מהשאלות האלו – סדנת אימפרוכיף היא בדיוק בשבילכן!

היי, אני נועה זינגר אני אעשה לכן שעתיים של כיף טהור! בלב הסדנה שלי עומדת האימפרוביזציה – סצנות אילתורים מצחיקות ויצירתיות, עם המון דמיון וים של פאן.

כשהכלה תגיע נעשה לה שמח ונרים לה במעגל, נכיר אחת את השניה ונתחיל לשבור את הקרח עם משחקים וסצנות – כל אחת עם עולם התוכן האישי שלה, וכולן ביחד. במסגרת הסדנה נמצא את הילדה הפנימית שבתוכנו, שמרשה לעצמה להתפרע, להשתולל, לפרוק אנרגיה ולא לקחת את עצמה כל כך ברצינות!

בחלק השני של הסדנה נשחק משחקים שקשורים לכלה ולחתן – נעלה סצנות מתוך החיים שלהם, נצחק על הדברים הכי קורעים שקרו להם, וכמובן נסגור במעגל ברכות מרגש, אישי ואינטימי, לקראת הפרק החדש בחיים של הכלה.

אז למי הסדנה מתאימה?

*אם אתן יודעות למצוא את רוח השטות שבכן.

*אם זרימה וכיף הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלכן.

*אם בא לכן לשים בצד את השגרה, ולחזור למשך שעתיים לגיל שבו לא היתה לכן שום אחריות.

*והכי חשוב – אם בא לכן לצחוק, לגוון ולצאת עם חוויה שתלווה אתכן לכל החיים!

אני מביאה איתי ערמות של מצב רוח טוב, אנרגיות חיוביות וכמובן ניסיון במשחק על במות ובהדרכת קבוצות, סרטונים ויראלים ברשת, ומעל הכל – אני באה להיות אחת מכן.

אז יאללה, שנדבר? 072-393-2372

 

עכשיו במחיר מבצע  ב999 ₪ במקום 1500 ₪ 

פנייה ישירה לבית העסק


משוייך לקטגוריות: אירוע פרטי קטן, אימפרו למסיבת רווקות, סדנאות משחק למסיבת רווקות, אימפרוביזציה למסיבת רווקות, אימפרוביזציה, תכנון מסיבת רווקות, מה עושים במסיבת רווקות, הזמנה למסיבת רווקות, מסיבות רווקות 2022, כמה עולה מסיבת רווקות, מסיבת רווקות המלצות, מסיבת רווקות טרנדית, שושבינות חוגגות מסיבת רווקות, פרסים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות נושא, תמונות למסיבת רווקות, סרטון למסיבת רווקות, הפתעות למסיבת רווקות, מפעילים למסיבת רווקות, מסיבה סוף רווקות, מסיבת רווקות לי, מסיבת רווקות בחיפה והסביבה, ארכיון מפרסמים 2021, מסיבת רווקות מאוחרת, מסיבת רווקות בפרק ב, הפעלות למסיבת רווקות, רעיונות לאירועי קונספט, רעיונות למסיבת רווקות איכותית, ערב גיבוש למסיבת רווקות, הפעלות מיוחדות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות באנגלית, מסיבת רווקות אינטראקטיבית, חגיגת מבצעים למסיבת רווקות, הכל למסיבת רווקות, הצעות למסיבת רווקות, הפעלה למסיבה ברגע האחרון, כל המוצרים למסיבת רווקות, הרצאות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות העשרה, מסיבת רווקות מיוחדת, מסיבת רווקות נועזת, מסיבת רווקות בסטייל, הפעלות ייחודיות למסיבת רווקות, הפעלות מאתגרות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות קונספט, מסיבה בטבע, מסיבת טבע, מוצרים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מקפיצה, ☆חדש ☆ באתר☆, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, סדנאות לדתיות, היישר מהטלויזיה למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בקיץ☆, מסיבת רווקות בים, משחקים למסיבת רווקות, סדנאות למסיבת רווקות, מפעיל/ה עד הבית ,וילה ,בריכה,לופט,יאכטה,מתחם,אוהל שאנטי, מומלצים למסיבת רווקות, הפעלות מצחיקות, מפעיל/ה למסיבת רווקות, הופעות מיוחדות,