סדנת הולה הופ משגעת שתעיף אתכן באוויר!
074-769-1357 נריה בר

פעילות הולה הופ למסיבת רווקות חדש באתר

סדנת הולה הופ משגעת שתעיף אתכן באוויר!
074-769-1357 נריה בר

NERIHOOP סדנת הולה הופ מותאמת למסיבת רווקות

אין תחושה משחררת יותר מאשר לנענע את המותניים, לעצום את העיניים, להתחבר למוזיקה, ולהרגיש איך הרוח הנעימה מלווה אתכן מכל הכיוונים. עכשיו קחו את כל זה, תוסיפו לזה טון של צחוקים, ים של אלכוהול, הופעה מהממת וסדנה סופר כיפית, והנה – קיבלתן את מסיבת הרווקות הכי מקורית, כיפית ומגבשת לחברה הכי טובה שלכן!

היי בנות! אני נריה, או בשמי האמיתי – נריהופ! הפעילות שלי סובבת סביב ההולה הופ – ריקוד עם חישוק. אני עומדת להעביר לכן סדנה מלאה בסטייל, נצנצים, טיקות, מוזיקה טובה, משחקים וריקודים, ואני מבטיחה לכן שאתן עומדות להתפרק מצחוק, להשתחרר בטירוף, ולהרגיש איך הקצב משתלט לכן על הגוף!

אני מביאה איתי משחקים מקוריים, שאלונים סקסיים ואינטימיים, תחרויות ועוד מלא הפתעות. את כל היתר תצטרכו לגלות בעצמכן בקרוב, ותאמינו לי – זה לגמרי שווה את זה!

אני מתכננת להפוך את הכלה למלכה של האירוע שלנו, לגרום לכן לשתות הרבה אלכוהול מעולה, לזרום עם כל הפעילויות הכי משוגעות שהכנתי לכן, ובסוף גם לצלם איתכן סרטון מזכרת מהאירוע, עם ריקוד מטריף שנלמד בסדנה.

מעבר לזמן שבו אני מעיפה מסיבות רווקות באוויר, אני גם מלמדת 8 קבוצות במקביל בתל אביב ובזום, הופכת בנות מרמת על הבטן, לרמת אללה איסטר עם חישוק, מופיעה עם לדים ואש בפסטיבלים הכי גדולים בארץ, לוקחת חלק במסיבות ופרויקטים גדולים ומוכרת חישוקים – הכל מתוך החזון: "שכל העולם יחשק"!

אני עומדת לקחת את מסיבת הרווקות שאתן מתכננות לרמה אחרת לגמרי, ולעשות לכן אירוע שיגרום לכן להתחשק ובגדול, אז דברו איתי – מחכה להרים לכן כמו שמגיע לכן!

לפרטים והזמנות :  074-769-1357 נריה

NERIHOOP

פנייה ישירה לבית העסק


משוייך לקטגוריות: מסיבה סוף רווקות, מסיבת רווקות לי, מסיבת רווקות בחיפה והסביבה, מסיבת רווקות 2021, מסיבת רווקות מאוחרת, מסיבת רווקות בפרק ב, מסיבת תחפושות, מוזיקה למסיבת רווקות, מוסיקה למסיבת רווקות, הפעלות למסיבת רווקות, שירים למסיבת רווקות, רעיונות לאירועי קונספט, רעיונות למסיבת רווקות איכותית, ערב גיבוש למסיבת רווקות, הפעלות מיוחדות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות קטנה, מסיבת רווקות באנגלית, מסיבת רווקות אינטראקטיבית, חגיגת מבצעים למסיבת רווקות, דילים חדשים למסיבת רווקות, הכל למסיבת רווקות, הצעות למסיבת רווקות, הפעלה למסיבה ברגע האחרון, כל המוצרים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות סקסית, מסיבת רווקות מיוחדת, מסיבת רווקות נועזת, מסיבת רווקות בסטייל, הפעלות ייחודיות למסיבת רווקות, הפעלות מאתגרות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ספורטיבית, מסיבת רווקות קונספט, מסיבת רווקות מקורית, הופעה למסיבות ואירועים פרטיים, מסיבת רווקות טרופית, מסיבה בטבע, מסיבת טבע, מסיבה מקסיקנית למסיבת רווקות, מסיבת אננס למסיבת רווקות, מסיבת פלמינגו, משחקי רווקות, אירועי בוטיק למסיבת רווקות, ☆חדש ☆ באתר☆, סדנאות לדתיות, משחקים למסיבת רווקות, סדנאות למסיבת רווקות, מפעיל/ה עד הבית ,וילה ,בריכה,לופט,יאכטה,מתחם,אוהל שאנטי, מסיבת רווקות רגועה, סדנאות העצמה למסיבת רווקות, הולה הופ למסיבת רווקות, סדנאות ריקוד למסיבת רווקות, הפעלות סקסיות, מבצעים חמים באתר!!!, מסיבת רווקות לדתיות, תקציב למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות, אטרקציות ימיות למסיבת רווקות,