קורל חולי – מסיבת רווקות "מאמנת" של פאן וערך מוסף : 074-769-1347 

קורל חולי – מסיבת רווקות "מאמנת זוגית " של פאן וערך

קורל חולי – מסיבת רווקות "מאמנת" של פאן וערך מוסף : 074-769-1347 

חדש באתר עכשיו במחיר חסר תקדים- 799 ש"ח בלבד לאיזור המרכז

כשאת מארגנת מסיבת רווקות, ורוצה שכולן יצאו ממנה עם ערך מוסף – אין יותר מתאימה מקורל חולי, מאמנת לזוגיות ומרצה לנשים, שתעניק לכן מסיבת רווקות, שכוללת סדנת זוגיות ונשיות מלאה בפאן, הומור וריגושים.

מארגנת יקרה, אני כל כך שמחה שהגעת אליי

אני קורל, ואני כאן בשביל לשמח את הכלה, אותך ואת כל החברות במסיבת הרווקות וגם אחריה. זה יקרה במסגרת מסיבה/סדנה עם קונספט מיוחד שפיתחתי עבורכן. הלך להיות לנו כיף גדול יחד.

כמה מילים עליי, לפני שניפגש מקרוב

אני מאמנת לזוגיות ומרצה לנשים, שמגיעה אליכן גם עם סיפור אישי מיוחד וגם עם המון כלים שמעצימים אישית, נשית וזוגית. מהקורס להכשרת מאמנים בניהולו של אלון גל קיבלתי את תעודת ההסמכה שלי, ומהחיבור והאהבה שלי לבני אדם קיבלתי את היכולת לחגוג ולשמח את מי שסביבי. משתי היכולות האלה נולד קונספט ייחודי של מסיבת רווקות שמחה ומעשירה.

מה יקרה במסיבת הרווקות שלנו?

  • נפתח בהיכרות משותפת ובסיפור האישי שלי.
  • נמשיך בלימוד קליל של עקרונות הזוגיות, שמתובל בסרטונים של כוכבי רשת, הומור ופיקנטריה.
  • נדבר על הכול: מיניות, טיפים לזוגיות, מניעת עימותים, העצמה, המקום של הכלה הטרייה בנישואין ועוד, כשהדיון פתוח לשאלות, שיתופים וסיפורים אישיים.
  • נרים כוסית לכבוד הכלה שלנו ונערוך טקס ברכות מרגש במיוחד.
  • לסיום, נמלא מבדק על זוגיות מטעם אוניברסיטת בר אילן.

בסיום המסיבה, תצאו עם הרבה שמחה בלב, חיוך על הפנים וגם כמה כלים לימודיים לזוגיות ולחיים.

סקרנית לדבר איתך, ומחכה מאוד לשמח את הכלה ולחגוג עם כולכן.

לפרטים והזמנות : 074-769-1347 

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

נשים יפות ואהובות שלי, 
אני רוצה ליידע אתכן במבצע מטורף לאזור המרכז בלבד! למסיבת רווקות במחיר חסר תקדים- 799 ש"ח בלבד לסדנה שלי, הדרכים לזוגיות אידיאלית.
אני מגיעה להרים לכן את המסיבה ועל הדרך תלמדו כלים ועקרונות לזוגיות מוצלחת, הסדנה מכילה גם הומור וכמובן מיניות. אסור לכן לפספס מבצע כזה!
בנוסף אני בוחרת איתכן קונספט ייחודי של מתנות/סט לכלה ולבחורות שמשתתפות במסיבה וגם נרים ביחד לחיים עם סבב ברכות לכלה המיוחדת 🙂
אז למה אתן מחכות? תתקשרו עכשיו.
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

פנייה ישירה לבית העסק


משוייך לקטגוריות: הפעלות למסיבת רווקות, סקסולוגית לערב בנות, סקסולוגית מצחיקה, סקסולוגית מחירים, סקסולוגית למסיבת רווקות המלצות, רעיונות לאירועי קונספט, רעיונות למתנות למסיבת רווקות, מתנות למסיבת רווקות מהכלה, רעיונות למסיבת רווקות איכותית, ערב גיבוש למסיבת רווקות, מסיבת רווקות אינטראקטיבית, חגיגת מבצעים למסיבת רווקות, דילים חדשים למסיבת רווקות, הכל על מסיבת רווקות, הכל למסיבת רווקות, הצעות למסיבת רווקות, הפעלה למסיבה ברגע האחרון, כל המוצרים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות סקסית, הרצאות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות העשרה, מסיבת רווקות מיוחדת, מסיבת רווקות נועזת, מסיבת רווקות בסטייל, הפעלות ייחודיות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות קונספט, מסיבת רווקות מקורית, משחקי רווקות, אירועי בוטיק למסיבת רווקות, ☆חדש ☆ באתר☆, מבצעים חמים למסיבת רווקות, הופעות מצחיקות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, מסיבת רווקות עם פרסים, מסיבת רווקות ☆בקיץ☆, משחקים למסיבת רווקות, סדנאות למסיבת רווקות, מפעיל/ה עד הבית ,וילה ,בריכה,לופט,יאכטה,מתחם,אוהל שאנטי, רעיונות למסיבת רווקות בבית, מומלצים למסיבת רווקות, מבצעים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות רגועה, פעילות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מגבשת, שאלות לחתן למסיבת רווקות, דברים למסיבת רווקות, פעילויות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות בצפון, מסיבת רווקות שונה, מסיבת רווקות אחרת, בתך מתחתנת, אמהות מארגנות מסיבת רווקות לבנות, סדנאות העצמה למסיבת רווקות, הפקת אירועים למסיבת רווקות, הפקה למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, הפעלות סקסיות, סקסולוגית למסיבת רווקות, מבצעים חמים באתר!!!, הפעלות מצחיקות, מפעיל/ה למסיבת רווקות, משימות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות לדתיות, קונספט הכל כלול, תקציב למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות, כל המפעילים תחת קורת גג אחת ארכיון,