תקליטן למסיבת רווקות דיג'יי ליאור זאבי מפיק מוזיקלי, יוצר

תקליטן למסיבת רווקות דיג'יי ליאור זאבי מפיק מוזיקלי, יוצר
074-769-1387

D.J

כמה פעמים היית במסיבה שנשמעה לך בול כמו מסיבה שכבר היית בה? הסדר כבר ידוע – קודם קצת מיינסטרים, אחר כך מזרחית, משם קצת היפ הופ ובסוף טראנסים עד שכולם מתרסקים מעייפות. השירים אותם שירים, האווירה אותה אווירה, וממסיבה למסיבה זה מרגיש שהכל נשמע בדיוק אותו הדבר. נכון שזה מציק?

כאן בדיוק אני נכנס לתמונה. אהלן, אני דיג'יי ליאור זאבי – מפיק מוזיקלי, יוצר ותקליטן. כל מסיבה שאני מתקלט בה נשמעת אחרת, ואני רוצה ללכת איתך לכל כיוון מוזיקלי שרק תבחרי. אם כבר יצא לך לארגן מסיבת רווקות, את בטח יודעת שלא כל חברה שלך אוהבת בדיוק את אותה המוזיקה, ולכן חשוב לי להיות זה שקולט את הסגנון שלכן – ולנגן מוזיקה שמתאימה לכן בול!

אני מציע שירותי דיג'יי מהטובים ביותר בארץ, עם רמיקסים שאני מכין בעצמי ומוזיקה מכל הסגנונות – מטכנו דרך שנות ה-80 ועד מסיבת מיינסטרים שתעיף את כולכן באוויר! אם בא לך לעשות את המסיבה אפילו יותר מיוחדת – יש לי אולפן הקלטות מקצועי שבו את והחברות תוכלו להקליט שיר כניסה למסיבה, ובינינו – אין דבר יותר מיוחד ומרגש מזה.

אני שומר על ראש צעיר ופתוח ומתכוון לזרום איתך על כל דבר שתרצי במהלך המסיבה. תרצו קצת גיוון במוזיקה? יבוא לכן עוד מאותו הדבר?

אין בעיה – אני פה כדי לדאוג שכל מה שתרצו יקרה בצורה הכי מושלמת שיש, ולהרים לכן עד השעות הקטנות של הלילה!

אז מה אני מציע לך כאן?

*מסיבה מטורפת עם אנרגיות שיא

*אולפן הקלטות לכל צורך

*רמיקסים מקוריים ומוזיקה מכל הסגנונות

*חבילות במחירים סופר שווים

אז אם את מחפשת דיג'יי צעיר שיזרום איתך ויבין אותך, הגעת בול למקום הנכון. אז יאללה, נדבר? 

074-769-1387

  •  תוספת תשלום עבור מרחק מחוץ לאזור המרכז 

 

פנייה ישירה לבית העסק


משוייך לקטגוריות: מסיבה סוף רווקות, מסיבת רווקות לי, מסיבת רווקות 2021, מסיבת רווקות מאוחרת, מסיבת רווקות בפרק ב, מוזיקה למסיבת רווקות, מוסיקה למסיבת רווקות, תקליטן למסיבת רווקות, די ג'יי למסיבת רווקות, רעיונות לאירועי קונספט, רעיונות למסיבת רווקות איכותית, ערב גיבוש למסיבת רווקות, מוצרי יוקרה למסיבת רווקות, מסיבת רווקות קטנה, מסיבת בריכה רעיונות, מסיבת רווקות באנגלית, חגיגת מבצעים למסיבת רווקות, דילים חדשים למסיבת רווקות, הכל על מסיבת רווקות, הכל למסיבת רווקות, הצעות למסיבת רווקות, הפעלה למסיבה ברגע האחרון, כל המוצרים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות מיוחדת, מסיבת רווקות בסטייל, מסיבת רווקות קונספט, מסיבת רווקות מקורית, מסיבת רווקות טרופית, מסיבה בטבע, מסיבת טבע, מסיבת רווקות מקפיצה, ☆חדש ☆ באתר☆, מבצעים חמים למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, רעיונות למסיבת רווקות בבית, מומלצים למסיבת רווקות, מבצעים למסיבת רווקות, פעילות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות בצפון, מסיבת רווקות שונה, מסיבת רווקות אחרת, בתך מתחתנת, אמהות מארגנות מסיבת רווקות לבנות, הפקת אירועים למסיבת רווקות, הפקה למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, תקציב למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות,