כך תחגגי מסיבת רווקות ביום שאחרי הקורונה

במשך כמעט חודשיים העולם עצר. הקורונה שינתה את כל מה שהכרנו, את כל מה שאהבנו לעשות וביטלה לא מעט תכניות. אפילו את החתונות הווירוס הצליח לעצור. אבל עכשיו, כשרוב המגבלות הוסרו והחיים חוזרים לאט לאט למסלולם, את יכולה סוף סוף לתכנן את מסיבת הרווקות שכל כך חיכית לה ושלרגעים נדמה היה שלעולם לא תתקיים. זה הזמן שלך לחגוג והחגיגה אחרי התקופה הזו תהיה גדולה הרבה יותר. להיפגש עם החברות שכל כך הרבה זמן לא ראית, להתפנק אחרי שהייה ממושכת בבית ולחגוג את הפרידה מחיי הרווקות והחזרה לחיים.

 

אז איך תתכנני את מסיבת הרווקות המושלמת בימי קורונה? ראשית זכרי שהקורונה עדיין כאן ועל אף החזרה המדורגת לשגרה, ישנם גורמים שצריך להתחשב בהם, מה שבעינינו דווקא מייצר הזדמנות לארגן את מסיבת הרווקות הכי מיוחדת, באנרגיות שיא ובאווירה חגיגית שמסמלת גם את הפרידה מחיי הרווקות וגם את החזרה לשגרה. 

המיקום- בשל המגבלות, בחרי מקום פתוח שבו תוכלו לחגוג בחופשיות מרבית מבלי לחשוש לבריאותך ולבריאות חברותייך. טיקה נהר הירדן  ,אפטר יו מתחם אלטרנטיבי מפנק   , כיסוי לכל אירוע  השכרת ציוד 

בימים אלה נפתחים לאט לאט הגנים הלאומיים, הפארקים ושמורת הטבע וכל אלה יכולים להוות מיקום מושלם ומיוחד למסיבה שלך. באוויר הפתוח, בתפאורה יוצאת דופן ובמרחב מספק.

תוכלו למצוא גם באתר מגוון רחב של מקומות וילות ולופטים מותאמים למסיבת רווקות 

המוזמנות- המגבלה על מספר אנשים במפגש חברתי דווקא מייצרת הזדמנות טובה להזמין למסיבת הרווקות רק את החברות הכי הכי טובות וקרובות, מבלי להרגיש אי נעימויות.

התקציב- זו ההזדמנות לערוך מסיבת רווקות מדהימה במחירים אטרקטיביים למגוון פעילויות ופינוקים. בקליק אחד כאן באתר תוכלי למצוא את המוצרים האיכותיים ביותר במחירים הוגנים.  

התכנית- אחרי שהייה ממושכת בבתים, זה הזמן לעוף על החיים ודי בקלות. סדנאות מגבשות אחרי הבידוד הארוך, מופע סטנד אפ, מופע אומן חושים, שף פרטי, עיסויים מפנקים ומקצועיים למשתתפות שוודאי משוועות לכך, ועוד  רעיונות פעילויות רבות אחרות מותאמות עבורכן , אבל דווקא במסיבה פרטית ומצומצמת הן בהישג יד ובמחיר מצוין.

כעת, כל מה שנותר לך לעשות הוא לקבוע תאריך חדש ולחגוג!