מאיה הראל – גרפולוגית למסיבת רווקות קסומה ונפלאה

מאיה הראל - גרפולוגית למסיבת רווקות קסומה ונפלאה: 050-999-2425

מאיה הראל גרפולוגית

מסיבת רווקות עם הגרפולוגית מאיה הראל   – זה "מכתוב" לכן!

היי בנות יקרות, היי כלה מקסימה, אני רוצה להציע לכן מסיבת רווקות מיוחדת ואיכותית, מרתקת, ומעל הכל – מרגשת ומחברת. זאת מסיבה שתוציא את הכלה הכי נסיכה ותוציא אתכן מלכות אחת אחת.

גרפולוגיה זה הבסיס וכל השאר זה "העסיס" – כי במסיבה הזו הכתב הוא רק אמצעי נפלא, שרביט קסמים שבזכותו כולנו נתאחד בחיבור חם, נשחק במשחקים משעשעים ומרתקים, נדבר על כל מה שמותר ואסור, נצחק בלי סוף, נעלה אדרנלין ונתרגש המון. לא תאמינו איזה דברים אתן הולכות לגלות על עצמכן, על הכלה, אפילו על החתן….  

אז בואו נדבר על מה שמחכה לכן:

תמיד זה מתחיל במשחקים. משחקים ממכרים שכל החברות משתתפות בהן יחד, ומשתתפים בהם גם שרבוטים, משפטים, ציורים וחתימות, שדרכם מתגלים המון דברים על כל אחת ועל הקטע שלה בזוגיות, משפחה, אהבה, עבודה… ותמיד זה מצחיק, מגבש, מחבר ומסקרן, ויש לזה טעם של עוד, אבל חייבים להמשיך בתוכנית…

אבחונים במתנה – לכלה בגדול, לבנות בקטנה. אז כן, ברור שאני מסתכלת על הכתב שלכן, וכל אחת גם תצא עם אבחון קטן, אבל היי, אל תשכחו שהכלה היא זו שבפוקוס.  היא הולכת לקבל את "הקצפת" – אבחון על קטע ברכה שהיא כותבת לחתן ולעצמה, אבל כולנו יחד נחגוג על "הדובדבן שבקצפת" – אבחון גרפולוגי של קטע ממכתב אהבה שהחתן יתבקש לכתוב לכלה. הבטחתי לכן שיהיה מעניין ושמח, נכון?

שיחות על הכל. כי הכתב מחבר והכתב פותח, ודרכו מתחילות גם שיחות על כל מה שתרגישו חופשי לדבר עליו – אתן המחליטות. אם אתן חבורה סולידית – נלך על קו מתון, ואם אתן חבורה פרועה – השמיים הם הגבול. בכל מקרה, הכל יהיה בטוב טעם, ברגישות ובטונות של התרגשות.

כמה מילים גם עליי, שנכיר כבר עכשיו:

אני מאיה הראל, גרפולוגית, נשואה ואמא לשלושה בנות מקסימות , אוהבת אנשים ורואה אותם הרבה מעבר לכתב. במסיבות הרווקות שאני עורכת, תמיד נוצר חיבור של קסם ביני לבין הכלה ושאר הבנות, ואיכשהו כולן מרגישות בטוחות וחופשיות.

לפני שאני מגיעה למסיבה אני עושה תחקיר על הקבוצה שמגיעה – איזה גיל, איזה מגזר, איזה קשר יש בין הבנות, האם החמות גם תהיה במסיבה, ועוד מלא פרטים חשובים שבעזרתם אני יוצרת את ההתאמה המושלמת לכל פורום.

אה, ועוד משהו… אני רגילה שבסוף כולן ניגשות לדבר איתי, כולן מפרגנות, ובעיקר כולן מרגישות קרובות זו לזו וכבר לא יכולות לחכות כדי לחגוג ביחד בחתונה.

חותמת לכן על זה,

מאיה

צרו קשר להזמנות ולפרטים:050-999-2425

המלצות הגולשים

פנייה ישירה לבית העסק

    משוייך לקטגוריות: מפעילים עם ניסיון לרווקות, הפעלות מיוחדות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות קטנה, מצגת למסיבת רווקות, מסיבת רווקות אינטראקטיבית, חגיגת מבצעים למסיבת רווקות, דילים חדשים למסיבת רווקות, הכל על מסיבת רווקות, הכל למסיבת רווקות, הצעות למסיבת רווקות, הפעלה למסיבה ברגע האחרון, כל המוצרים למסיבת רווקות, מתנות לחברות, הרצאות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות העשרה, מסיבת רווקות מיוחדת, מסיבת טבע, משחקי רווקות, מסיבת רווקות ☆בחורף☆, מפעילים בחורף למסיבת רווקות, מיסטיקנית למסיבת רווקות, מסיבת רווקות ☆בקיץ☆, משחקים למסיבת רווקות, סדנאות למסיבת רווקות, מפעיל/ה עד הבית ,וילה ,בריכה,לופט,יאכטה,מתחם,אוהל שאנטי, רעיונות למסיבת רווקות בבית, מסיבת רווקות רגועה, שאלות לחתן למסיבת רווקות, דברים למסיבת רווקות, שאלות למסיבת רווקות, פעילויות למסיבת רווקות, מסיבת רווקות שונה, מסיבת רווקות אחרת, בתך מתחתנת, אמהות מארגנות מסיבת רווקות לבנות, סדנאות העצמה למסיבת רווקות, מבצעים חמים לאמצע שבוע בלבד!, רעיונות למסיבת רווקות מצומצמת, מתנות למסיבת רווקות לחברות, מתנות סקסיות לכלה או מהכלה למסיבת רווקות, ברכות למסיבת רווקות, מפעיל/ה למסיבת רווקות, הופעות מיוחדות, משימות למסיבת רווקות, מיסטיקה ורוחניות, מסיבת רווקות לדתיות, מיסטיקנים ואמני חושים, גרפולוגיה, טארוט, סדנת מיסטיקה מסיבת רווקות, נומרולוגיה, תקציב למסיבת רווקות, מתנות למסיבת רווקות, רעיונות למסיבת רווקות, כל המפעילים תחת קורת גג אחת ארכיון, כל המיסטיקנים,